Sarık Cübbe

 

KURAN KURSU İCAZET TÖRENİ İÇİN TOPLU SİPARİŞ ALINIR. EN EKONOMİK ÖZEL ÖLÇÜ VE FİYATLA ÜRETİLİR.

Avcılar Gümüşpala Nakipoğlu Kuran Kursu İcazet Töreninin Sarık ve Cübbeleri www.ahmethoca.com tarafından üretimi gerçekleştirilmiştir. 
ÖZEL ÜRETİM İSTENİLEN ÖZELLİKTEKİ KUMAŞTAN İSTENİLEN NAKIŞLI İSTENİLEN HAZIR ŞERİTLİ İSTENİLEN ÖLÇÜDE ÖZEL OLARAK CÜBBE ÜRETİMİ YAPILIR.

 

C150

105TL

MÜFTÜ CÜBBESİ MODELİ BURUŞMAYI ENGELLEMEK İÇİN % 40 SENTETİK %60 KETEN KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR. EN FAZLA TERCİH EDİLEN CÜBBE MODELİDİR. FİYATI KALİTESİNE GÖRE ÇOK UYGUNDUR.. KARGO İLE TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER TARAFINA GÖNDERİLİR. RENK SOLMASINA KARŞI GARANTİLİDİR.

  100 TL
MAKİNE NAKIŞLI AYNI MODEL SİYAH KUMAŞ ÜZERİNE SARI SİM İŞLEMELİ CÜBBE VARDIR.BU CÜBBENİN TALEBİ AZ OLDUĞUNDAN ÜRETİM DURDURLMUŞ OLUP, STOKLARIMIZ TÜKENDİĞİNDE YAYINDAN KALDIRILACAKTIR. 
   

C152

120TL

MEDİNE İPEĞİ KUMAŞTAN BORDO LALE MOTİFLİ ÜTÜSÜ KAYBOLMAZ ÇOK HAFİF. TERAVİH İÇİN İDEAL CÜBBEDİR. TALEBİ OLDUKÇA FAZLADIR.

 

 

C153

50 TL

MAKİNA LASE NAKIŞLI ÇEYİZLİK KADİFE KUMAŞ ÜZERİNE LASE İŞLEMELİ ÇOK ÖZEL SECCADE ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR...

 

 

C154

125TL

TASAVVUFİ CÜBBE GENELDE İSMAİLAĞA CEMATİNİN GİYDİĞİ VE TÜM SOFİLERİN TERCİH ETTİĞİ MODEL OLUP HER RERK ÜRETİM MEVCUTTUR. TALEP HALİNDE AYNI RENK KUMAŞTAN BELİ LASTİKLİ VEYA KEMERLİ OLARAK YARIM ŞALVAR İLE SİPARİŞ VERİLEBİLİR.

Kaliteli Kumaş özenli işçilik

 

 C155

125TL

EMİTASYON NAKIŞLI CÜBBE  EN ÇOK TALEBİ BULUNAN CÜBBE MODELİDİR EMİTASYON MONTE NAKIŞLI OLUP MONTAJI EL İŞÇİLİĞİ İLE YAPILMAKTADIR. EN ÇOK TERCİH EDİLEN EKONOMİK CÜBBEDİR. 1-2-3-4 NUMARALARI MEVCUTTUR.

ALTTAKİ KENARLARI ALTIN (S100) VEYA GÜMÜŞ (S102) SİMLİ KREM SATEN VEYA BEYAZ SATEN LEKE KİR TUTMAZ SARIKLA SÜPER UYUM SAĞLAMAKTA VE TAKIM OLUŞTURMAKTADIR. BU İKİLİ SÜRESİZ KAMPANYALIDIR.

KAMPANYA

C155 CÜBBE + S100 SARIK + KARGO BEDELİ

125+40+10=175 TL YERİNE

ÜÇÜ BİR ARADA 120 TL

 

 

S101

40TL

KREM SATEN SARIK KİR LEKE TUTMAZ KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR. KENARLARI ALTIN SİMLİDİR. SARIMI SAĞLIKLIDIR KESİNLİKLE BOZULMAZ. 55-56-57-58-59-60-61 NUMARALARI MEVCUTTUR.

KAMPANYALI ÜRÜN ÜSTTEKİ (C155) CÜBBE İLE BİRLİKTE GÖNDERİLİR. TALEP HALİNDE TEK OLARAKTA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

KAMPANYA

C155 CÜBBE + S100 SARIK + KARGO BEDELİ

125+40+10=175 TL YERİNE

ÜÇÜ BİR ARADA 120 TL

 

 

S102

40TL

BEYAZ SATEN SARIK KİR LEKE TUTMAZ KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR. KENARLARI GÜMÜŞ SİMLİDİR. SARIMI SAĞLIKLIDIR KESİNLİKLE BOZULMAZ. 55-56-57-58-59-60-61 NUMARALARI MEVCUTTUR.

KAMPANYALI ÜRÜN ÜSTTEKİ (C155) CÜBBE İLE BİRLİKTE GÖNDERİLİR. TALEP HALİNDE TEK OLARAKTA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

KAMPANYA

C155 CÜBBE + S101 SARIK + KARGO BEDELİ

125+40+10=175 TL YERİNE

ÜÇÜ BİR ARADA 120 TL

 

 

S103

40TL

 PAMUK KUMAŞ FES KENARLARI ALTIN SIRMALI SARIK

 

 

S104

50TL

SADE SARIK SADELİĞİ SEVENLER İÇİN KALİTELİ PAMUK BEZ KUMAŞTAN BORDO YEŞİL VE KIRMIZI FES ÜZERİNE SARIM YAPILABİLİR. PROFESYONEL SARIMLIDIR.BOZULMAZ. ÖZEL FESLERİNİZ ÜZERİNE BU MODELDEN SARIM YAPILABİLİR. 55-56-57-58-59-60-61 NUMARALARI MEVCUTTUR.

 

 

 

 

S105

40 TL

 PADİŞAH SARIK .

 

 

C156

55TL

GÜMÜŞ MOTİF BİYELİ BEYAZ

C110

50 TL

 

 

 

C157

100TL

BORDO MOTİF BİYELİ KETEN CÜBBE KETEN KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞ OLUP TERLETMEZ GÜNLÜK KULLANILABİLİR.

 

 

Ş100

35TL

CÜBBE ALTI YARIM ŞALVAR PANTOLON CEPLİ PAMUKLU TERLETMEZ.

 

 

 

 

 SARIK CÜBBE İMALATI

 CÜBBECİ AHMET HOCA olarak Din Hizmetlerini yürütmekte olan meslektaşlarıma hizmet etmenin ibadet olduğu bilincindeyim.

Peygamberimizin mesleğini severek icra ederken mümkün olduğunca giydiğimiz cübbenin temiz, ütülü ve buruşmayan kumaştan olması, sarığında göze hoş gelen sarımlı ve temiz olması cemaatin Din Görevlisine bakış açısını olumlu etkilemektedir.

En azından bir adet (damatlık elbise diye tabir ettiğimiz) beğenilen bir cübbenin kullanımda olması, bu ortamda zaruri hale gelmiştir. Kaliteli, nakışlı cübbe ve sarık üretimi yapan, ancak yurtdışından gelen taleplerin karşılanmasını yetiştirebilen din görevlimiz, yurtiçinde de meslektaşlarımızın özel gün ve gecelerde giyebileceği ipekten veya kaliteli buruşmayan kumaştan, dokuz ayrı modelde üretilen cübbelerin ve özel sarım sarıkların dağıtım ve sipariş alma işlerinin yürütülmesi işini de âcizane bana tevdi etmiştir.

Cübbe ve sarıkların taşınabilir olması için özel ambalaj üretilmiştir. Bu konudaki taleplerinize de tek-tek veya toplu olarak cevap verebileceğim. Cübbe ve sarıklar Yurt dışında, İstanbul da selâtin camilerde ve Belediye Mezarlıklar Müdürlüğündeki görevlilerce de kullanılmaktadır.

Ayrıca normal kumaştan üretilmiş yeni modelleriyle alanında bir ilk, ekonomik fiyatlarıyla cazip, görünümü etkileyici Cübbe ve sarıklarımız mevcuttur.

Sarıklar biri makine(düz şeritten) diğeri el sarmalı(saray sarması) iki kategoridedir. Müftülüklerimizin toplu sarık-cübbe taleplerinde şaşırtıcı fiyatlarla hizmetinizdeyim.

ÖLÇÜLERE GÖRE İSTENİLEN KUMAŞTAN CÜBBE FİYATI İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

sarık cüppe fiyatları kaliteli sarık cübbe ekonomik sarık cübbe cübbe imalatı cüppe imalatı sarık nasıl sarılır nakşi sarık kadiri sarık cübbe toptan sarık cübbe toptan cüppeCÜPBE SARİK

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret96827

 YENİ NESİL CÜBBE VE SARIKLARIMIZ CAMİAMIZIN HİZMETİNE ARZEDİLMİŞTİR.